Замовити дзвінок

Ім’я:*
Телефон:*
POLARISHome&Plaza АКЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ
POLARIS Home&Plaza: повна безпека інвестицій за найвигіднішим курсом 24,8грн/дол

Анжеліка Саакян, керівник проєкту POLARIS Home&Plaza, зазначила, що девелопери проекту – компанії Perfect Group та Citex Development – мають достатній фінансовий ресурс, що гарантує безперешкодне зведення житлового комплексу згідно з графіком робіт.

«Щодня будівництво набирає обертів. А для тих покупців, хто тримає свої заощадження в іноземній валюті, запропоновані акції дають змогу стати власником квартири з додатковою вигодою до 10% лише на курсовій різниці. Окрім цього, покупцям гарантується повна безпека інвестицій», - підкреслила вона. Кількість квартир, задіяних в акції, обмежена.

Нагадаємо, компанії Perfect Group і Сitex Development почали добудову замороженого об’єкта по вул. Сім’ї Кульженко, 22, і будівництво багатофункціонального житлового комплексу. Площа земельної ділянки, відведеної під будівництво, становить 2,9 га. Замовниками будівництва є компанії ПП «Будінвестмонтаж», а також ТОВ «Градобуд 1». Генпідрядник будівництва: ТОВ «Будпідряд».

Житловий комплекс буде побудований за монолітно-каркасною технологією із зовнішні мита внутрішніми стінами з червоної повнотілої цегли й утеплений мінеральною ватою. Здача I черги будівництва POLARIS Home & Plaza запланована на II квартал 2022 року. Дата закінчення будівництва всього проекту — II квартал 2023 року.

Житловий комплекс буде побудований за монолітно-каркасною технологією із зовнішні мита внутрішніми стінами з червоної повнотілої цегли й утеплений мінеральною ватою. Здача I черги будівництва POLARIS Home & Plaza запланована на II квартал 2022 року. Дата закінчення будівництва всього проекту — II квартал 2023 року.

Сайт об’єкта: https://polaris.kiev.ua/

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Девелопери проекту:

Зовнішня інфраструктура

Краще місце для майбутнього
Разом з POLARIS відкривається можливість жити в одному з найбільш перспективних та привабливих куточків Оболонського району столиці (мікрорайон Мінського масиву).
POLARIS має оптимальне місцерозташування – все знаходиться поруч і водночас саме в цій частині Оболоні немає перенаселення і ефекту «мурашника».
Це чиста та простора локація, де у забудовника є свобода створити саме те, чого бажають власники квартир. Є унікальна можливість придбати житло з панорамним краєвидом на озеро і парк.
10 Хвилин до метро 10 хвилин на авто до Пущі Водиці 7 хвилин до виїзду з міста 12 хвилин до Оболонської набережної та парку «НАТАЛКА» 7 хвилин до ринку та автостанції «Полісся» 3 хвилин до будівельних гіпермаркетів «Епіцентр» та «Leroy Merlin» на Полярній 3 хвилин до ТРЦ «Караван», гіпермаркету «Ашан» 10 хвилин на авто до Пущі Водиці 5 Хвилин до метро 3 хвилин до ТРЦ «Караван», гіпермаркету «Ашан» 12 хвилин до Оболонської набережної та парку «НАТАЛКА» 7 хвилин до ринку та та автостанції «Полісся» 7 Хвилин виїзду з міста 3 хвилин до будівельних гіпермаркетів «Епіцентр» та «Leroy Merlin» на Полярній

Особливе місце

Краще місце для майбутнього

Це чиста та простора локація, де у забудовника є свобода створити саме те, чого бажають власники квартир.

місто Київ,
вулиця Сім’ї Кульженків, 22

7
хв до пляжу Міністерський
7
хв до ліцею, гімназії, дитячих садочків, шкіл
10
хвилин до метро
13
хв до Вишгородської набережної
3
хв до будівельних супермаркетів "Епіцентр" та LEROY MARLIN
3
хв до ТРЦ "Караван" та гіпермаркету "Ашан"
Об’єкти інфраструктури
Магазини
Кафе та ресторани
Простір для офісів
Парк
Дитячі садки та школи
Дитячий майданчик
Спортивний зал
Розваги