Замовити дзвінок

Ім’я:*
Телефон:*
POLARISHome&Plaza АКЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ
POLARIS Home&Plaza: повна безпека інвестицій за найвигіднішим курсом 24,8грн/дол

Анжеліка Саакян, керівник проєкту POLARIS Home&Plaza, зазначила, що девелопери проекту – компанії Perfect Group та Citex Development – мають достатній фінансовий ресурс, що гарантує безперешкодне зведення житлового комплексу згідно з графіком робіт.

«Щодня будівництво набирає обертів. А для тих покупців, хто тримає свої заощадження в іноземній валюті, запропоновані акції дають змогу стати власником квартири з додатковою вигодою до 10% лише на курсовій різниці. Окрім цього, покупцям гарантується повна безпека інвестицій», - підкреслила вона. Кількість квартир, задіяних в акції, обмежена.

Нагадаємо, компанії Perfect Group і Сitex Development почали добудову замороженого об’єкта по вул. Сім’ї Кульженко, 22, і будівництво багатофункціонального житлового комплексу. Площа земельної ділянки, відведеної під будівництво, становить 2,9 га. Замовниками будівництва є компанії ПП «Будінвестмонтаж», а також ТОВ «Градобуд 1». Генпідрядник будівництва: ТОВ «Будпідряд».

Житловий комплекс буде побудований за монолітно-каркасною технологією із зовнішні мита внутрішніми стінами з червоної повнотілої цегли й утеплений мінеральною ватою. Здача I черги будівництва POLARIS Home & Plaza запланована на II квартал 2022 року. Дата закінчення будівництва всього проекту — II квартал 2023 року.

Житловий комплекс буде побудований за монолітно-каркасною технологією із зовнішні мита внутрішніми стінами з червоної повнотілої цегли й утеплений мінеральною ватою. Здача I черги будівництва POLARIS Home & Plaza запланована на II квартал 2022 року. Дата закінчення будівництва всього проекту — II квартал 2023 року.

Сайт об’єкта: https://polaris.kiev.ua/

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Девелопери проекту:

Концепцію ЖК POLARIS Home&Plaza розглянули на RED-meeting

24.02.2021

19 лютого івент RED Community зібрав представників галузі й експертів у конференц-холі «ДЕПО». На черговому RED-meeting обговорювали тему «ЖК-інфраструктура: як створювати концепцію. Кейс реального ЖК».

У межах заходу концептолог і засновник SQM EXPERTS Женя Баглай презентувала кейс із детальним розглядом концепції для ЖК POLARIS Home&Plaza.

Новий проєкт ЖК передбачає зручний, комфортний і дуже естетичний прохід на рівень внутрішнього двору через торговельно-розважальний центр. Запропонована архітектурна концепція не просто вирішує питання зручного пішохідного доступу з вул. Кульженків до під’їздів житлових будинків, а ще й надає можливість вирішити багато побутових питань: це наче супермаркет і аптека  у під’їзді — на шляху додому, і запашне капучино — дорогою на роботу. Фітнес, сімейний ресторан, дитячий розважальний центр знаходяться майже у дворі. При цьому всі входи до двору ЖК забезпечені сучасною системою контролю доступу і знаходяться під наглядом служби охорони.

«Завдання концептологів полягало в тому, щоб зробити проєкт максимально комфортним і зручним. Однак існуючі проєктні рішення передбачали проходи до під’ізду через багаторівневий паркінг. Рішення, м’яко кажучи, не естетичне, хоча, перш за все, нас хвилював фактор безпеки та зручності для мешканців.  Бо навіть інноваційних технічних рішень охорони може бути недостатньо: якщо на вході до власного дому треба подолати паркінг, людина почувається некомфортно.

Паралельно з аналізом розташування, ми шукали відповіді на такі питання: що взагалі логічно побудувати в конкретній локації, в якому обсязі це можливо, наскільки наші гіпотези відповідають ситуації на ринку комерційної нерухомості?

У процесі роботи над концепцією з’явилась ідея провести аналогію з холом великого і зручного готелю, де дорогою до свого номеру можна знайти всі необхідні товари та послуги. Ця задумка щодо готелю також знайшла відображення в стилістиці архітектурної споруди так над головним входом в простір ТЦ і ЖК з’явився великий функціональний навіс», розповіла Женя Баглай.

Нагадаємо, що у 2019 році девелопери Perfect Group і Citex Development поновили роботи на об’єкті, який був заморожений протягом багатьох років.

«Дві девелоперські компанії наважились узяти в роботу проєкт зі справді складною репутацією і не просто успішно його добудовують, а створюють новий рівень комфорту для резидентів, новий рівень очікувань.  Відповідно — підвищують планку для всього ринку», — підкреслила Женя.

Новини