Замовити дзвінок

Ім’я:*
Телефон:*
POLARISHome&Plaza АКЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ
POLARIS Home&Plaza: повна безпека інвестицій за найвигіднішим курсом 24,8грн/дол

Анжеліка Саакян, керівник проєкту POLARIS Home&Plaza, зазначила, що девелопери проекту – компанії Perfect Group та Citex Development – мають достатній фінансовий ресурс, що гарантує безперешкодне зведення житлового комплексу згідно з графіком робіт.

«Щодня будівництво набирає обертів. А для тих покупців, хто тримає свої заощадження в іноземній валюті, запропоновані акції дають змогу стати власником квартири з додатковою вигодою до 10% лише на курсовій різниці. Окрім цього, покупцям гарантується повна безпека інвестицій», - підкреслила вона. Кількість квартир, задіяних в акції, обмежена.

Нагадаємо, компанії Perfect Group і Сitex Development почали добудову замороженого об’єкта по вул. Сім’ї Кульженко, 22, і будівництво багатофункціонального житлового комплексу. Площа земельної ділянки, відведеної під будівництво, становить 2,9 га. Замовниками будівництва є компанії ПП «Будінвестмонтаж», а також ТОВ «Градобуд 1». Генпідрядник будівництва: ТОВ «Будпідряд».

Житловий комплекс буде побудований за монолітно-каркасною технологією із зовнішні мита внутрішніми стінами з червоної повнотілої цегли й утеплений мінеральною ватою. Здача I черги будівництва POLARIS Home & Plaza запланована на II квартал 2022 року. Дата закінчення будівництва всього проекту — II квартал 2023 року.

Житловий комплекс буде побудований за монолітно-каркасною технологією із зовнішні мита внутрішніми стінами з червоної повнотілої цегли й утеплений мінеральною ватою. Здача I черги будівництва POLARIS Home & Plaza запланована на II квартал 2022 року. Дата закінчення будівництва всього проекту — II квартал 2023 року.

Сайт об’єкта: https://polaris.kiev.ua/

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Девелопери проекту:

Polaris відкриває серце: центральна секція вже у продажу

11.05.2021

У самому серці Polaris Home & Plaza стартує продаж квартир.

В березні було завершено фундаментну плиту нової секції. Активно триває будівництво.

Це без перебільшень зіркова подія весни, тому що продаж розпочато у довгоочікуваному будинку, на якому зроблено особливий акцент – саме тут над головним входом спроектовано розкішний дизайнерський навіс.

Найближче до ТРЦ

Секція 3.2 має найбільш зручне розташування: мешканці матимуть супер швидкий доступ до торговельно-розважального центру, супермаркету, ресторану, дитячого садочку.

Достатньо вийти з квартири і викликати ліфт, щоб за хвилину опинитися у потрібному місці і насолоджуватися всіма перевагами власної інфраструктури.

Дружнє коло сусідів

Серед переваг нової секції – менша кількість квартир на поверсі. В порівнянні з іншими будинками Polaris тут розміститься лише 8 квартир замість стандартних 10.

Таке комфортне число квартир обслуговуватиме три ліфти – вантажний та 2 пасажирські.

Пропозиція квартир

Кращі варіанти житла можна обрати лише у травні.

Особливість більшості планувань – це зручні та просторі рішення з шириною кімнат майже 4 метри. В багатьох квартирах передбачено гардеробні.

 

Нагадаємо, що цього року POLARIS Home&Plaza приєднався до державної програми іпотечного кредитування «ДОСТУПНА ІПОТЕКА 7%», отримавши акредитацію «Глобус Банк».

Новини