Замовити дзвінок

Ім’я:*
Телефон:*
POLARISHome&Plaza АКЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ
POLARIS Home&Plaza: повна безпека інвестицій за найвигіднішим курсом 24,8грн/дол

Анжеліка Саакян, керівник проєкту POLARIS Home&Plaza, зазначила, що девелопери проекту – компанії Perfect Group та Citex Development – мають достатній фінансовий ресурс, що гарантує безперешкодне зведення житлового комплексу згідно з графіком робіт.

«Щодня будівництво набирає обертів. А для тих покупців, хто тримає свої заощадження в іноземній валюті, запропоновані акції дають змогу стати власником квартири з додатковою вигодою до 10% лише на курсовій різниці. Окрім цього, покупцям гарантується повна безпека інвестицій», - підкреслила вона. Кількість квартир, задіяних в акції, обмежена.

Нагадаємо, компанії Perfect Group і Сitex Development почали добудову замороженого об’єкта по вул. Сім’ї Кульженко, 22, і будівництво багатофункціонального житлового комплексу. Площа земельної ділянки, відведеної під будівництво, становить 2,9 га. Замовниками будівництва є компанії ПП «Будінвестмонтаж», а також ТОВ «Градобуд 1». Генпідрядник будівництва: ТОВ «Будпідряд».

Житловий комплекс буде побудований за монолітно-каркасною технологією із зовнішні мита внутрішніми стінами з червоної повнотілої цегли й утеплений мінеральною ватою. Здача I черги будівництва POLARIS Home & Plaza запланована на II квартал 2022 року. Дата закінчення будівництва всього проекту — II квартал 2023 року.

Житловий комплекс буде побудований за монолітно-каркасною технологією із зовнішні мита внутрішніми стінами з червоної повнотілої цегли й утеплений мінеральною ватою. Здача I черги будівництва POLARIS Home & Plaza запланована на II квартал 2022 року. Дата закінчення будівництва всього проекту — II квартал 2023 року.

Сайт об’єкта: https://polaris.kiev.ua/

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Девелопери проекту:

Прибутковість квартир Polaris Home&Plaza — 30% річних

22.12.2021

За показниками 2021 року прибутковість квартир в POLARIS Home&Plaza склала понад 30% річних.

В наступному році вартість м² продовжить зростання. За прогнозом вона щонайменше збільшиться на 20% по кожній секції.

Вчергове комфорт+ на столичній Оболоні підтвердив статус одного з кращих об’єктів для інвестування. Його високий інвестиційний потенціал обумовлюється рідкісним для цього району поєднанням розумних цін на старті продажу разом з унікальним рішенням архітектурної концепції, вхідною групою 5-зіркового готелю, дизайнерським лобі, власним закритим двором із ландшафтним дизайном і ще низкою унікальних для цієї локації переваг.

«Навесні ми стартували з продажами центрального будинку 3.2. Мінімальна вартість 1-кімнатної на той момент складала 29 000 грн/м², а вже зараз, у грудні, це — 35 583 грн за квадрат. Таким чином, бачимо, що лише за сім місяців ціна збільшилася на 18,5%.  В секції 4.1, де вже усі однокімнатні розпродано, ми за півроку також мали зростання ціни на 20%. Ця тенденція зберігається і для наступних будинків», — розповідає керівник відділу продажу POLARIS Home&Plaza, Дмитро Птицин.

POLARIS Home&Plaza активно будується, чим фактично підтверджує свою надійність і щодня стає все більше привабливим для вкладень, як з метою подальшої здачі орендарам, так і для подальшого продажу або отримання пасивного доходу.

На 2022 в POLARIS Home&Plaza запланована здача одразу двох житлових секцій – 4.1 та 3.3.

Тож зростання вартості м² пов’язують з високим попитом і з високою будівельною готовністю частини об'єкта.

Новини