Замовити дзвінок

Ім’я:*
Телефон:*
POLARISHome&Plaza АКЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ
POLARIS Home&Plaza: повна безпека інвестицій за найвигіднішим курсом 24,8грн/дол

Анжеліка Саакян, керівник проєкту POLARIS Home&Plaza, зазначила, що девелопери проекту – компанії Perfect Group та Citex Development – мають достатній фінансовий ресурс, що гарантує безперешкодне зведення житлового комплексу згідно з графіком робіт.

«Щодня будівництво набирає обертів. А для тих покупців, хто тримає свої заощадження в іноземній валюті, запропоновані акції дають змогу стати власником квартири з додатковою вигодою до 10% лише на курсовій різниці. Окрім цього, покупцям гарантується повна безпека інвестицій», - підкреслила вона. Кількість квартир, задіяних в акції, обмежена.

Нагадаємо, компанії Perfect Group і Сitex Development почали добудову замороженого об’єкта по вул. Сім’ї Кульженко, 22, і будівництво багатофункціонального житлового комплексу. Площа земельної ділянки, відведеної під будівництво, становить 2,9 га. Замовниками будівництва є компанії ПП «Будінвестмонтаж», а також ТОВ «Градобуд 1». Генпідрядник будівництва: ТОВ «Будпідряд».

Житловий комплекс буде побудований за монолітно-каркасною технологією із зовнішні мита внутрішніми стінами з червоної повнотілої цегли й утеплений мінеральною ватою. Здача I черги будівництва POLARIS Home & Plaza запланована на II квартал 2022 року. Дата закінчення будівництва всього проекту — II квартал 2023 року.

Житловий комплекс буде побудований за монолітно-каркасною технологією із зовнішні мита внутрішніми стінами з червоної повнотілої цегли й утеплений мінеральною ватою. Здача I черги будівництва POLARIS Home & Plaza запланована на II квартал 2022 року. Дата закінчення будівництва всього проекту — II квартал 2023 року.

Сайт об’єкта: https://polaris.kiev.ua/

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Девелопери проекту:

Старт продажу нової черги в POLARIS Home&Plaza

12.11.2021

Нова черга продовжує парад зіркових переваг! Відсьогодні у продажу будинок 3.1. POLARIS Home&Plaza. Ласкаво просимо обирати своє майбутнє житло.

Будинок 3.1 вже активно будується: в жовтні 2021 зведено 5 поверх.

Тільки у листопаді можна обрати квартиру за найкращою ціною і з найбільшого переліку планувань. Варіанти квартир продумано з врахуванням максимальної ліквідності:

1К, площа 33 - 48 м², ціна м² від $1 280*

2К, площа 66 - 75 м², ціна м² від $ 1 000*

3К, площа 81 - 115 м², ціна м² від $ 965*

Проєкт POLARIS Home&Plaza реалізується комплексно і з дотриманням обіцяних термінів. Нагадаємо, що минулого місяця в секції 4.1 було завершено монолітні роботи. На знак цієї події будівельники встановили на даху традиційну «квітку» – свідчення успішного переходу на наступний етап.

Варто зазначити, що мешканці будинку 3.1 отримають виняткові переваги: вони зайдуть на ремонти в той час, коли перші секції вже будуть введені в експлуатацію і матимуть можливість користуватися частково виконаним благоустроєм.

Та як і всі резиденти POLARIS Home&Plaza, вони оцінять унікальну для Мінського масиву концепцію live-work-play: закритий двір без автомобілів, наявність у власному комплексі ТРЦ, супермаркету, ресторану, дитячого садочку, коворкінгу і лобі рівня 5-зіркового готелю.

Подробиці у відділі продажу

*Оплата в гривневому еквіваленті за офіційним курсом НБУ на дату купівлі.

Новини