Замовити дзвінок

Ім’я:*
Телефон:*
POLARISHome&Plaza АКЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ
POLARIS Home&Plaza: повна безпека інвестицій за найвигіднішим курсом 24,8грн/дол

Анжеліка Саакян, керівник проєкту POLARIS Home&Plaza, зазначила, що девелопери проекту – компанії Perfect Group та Citex Development – мають достатній фінансовий ресурс, що гарантує безперешкодне зведення житлового комплексу згідно з графіком робіт.

«Щодня будівництво набирає обертів. А для тих покупців, хто тримає свої заощадження в іноземній валюті, запропоновані акції дають змогу стати власником квартири з додатковою вигодою до 10% лише на курсовій різниці. Окрім цього, покупцям гарантується повна безпека інвестицій», - підкреслила вона. Кількість квартир, задіяних в акції, обмежена.

Нагадаємо, компанії Perfect Group і Сitex Development почали добудову замороженого об’єкта по вул. Сім’ї Кульженко, 22, і будівництво багатофункціонального житлового комплексу. Площа земельної ділянки, відведеної під будівництво, становить 2,9 га. Замовниками будівництва є компанії ПП «Будінвестмонтаж», а також ТОВ «Градобуд 1». Генпідрядник будівництва: ТОВ «Будпідряд».

Житловий комплекс буде побудований за монолітно-каркасною технологією із зовнішні мита внутрішніми стінами з червоної повнотілої цегли й утеплений мінеральною ватою. Здача I черги будівництва POLARIS Home & Plaza запланована на II квартал 2022 року. Дата закінчення будівництва всього проекту — II квартал 2023 року.

Житловий комплекс буде побудований за монолітно-каркасною технологією із зовнішні мита внутрішніми стінами з червоної повнотілої цегли й утеплений мінеральною ватою. Здача I черги будівництва POLARIS Home & Plaza запланована на II квартал 2022 року. Дата закінчення будівництва всього проекту — II квартал 2023 року.

Сайт об’єкта: https://polaris.kiev.ua/

ЗАМОВИТИ ДЗВІНОК
Девелопери проекту:

Зірки команди в проєкті «Очі Citex Development»

11.11.2021

Місто від якого ви у захваті, створюють люди, які самі у захваті від життя.

В Citex Development ми знаємо напевно – захоплення від того, що робимо можна побачити на обличчях. А саме у «дзеркалах душі», в очах.

Щоденно кожен з команди вкладає у створення проєктів часточку власних цінностей. Це іскри натхнення, які допомагають нам бути собою, вони беруть початок з дитячих мрій, з унікального життєвого досвіду і планів на майбутнє.

Citex Development з гордістю презентує фотопроєкт, що особисто знайомить з людьми, які закохані у свою справу і створюють нерухомість формату City + Excitiment.

Будьте знайомі — Рейнальдо Родрігес-Торрес, будівельник. Вже не перший рік працює на будмайданчику Polaris Home&Plaza.

Лазурні хвилі океану, безкраї золоті пляжі, усміхнені обличчя, легендарні сигари та смачні коктейлі з ромом у затінку розлогих пальм — це Куба. Батьківщина Рейнальдо. Він народився на південно-східному узбережжі в місті Сантьяго-де-Куба.

Сонце світить тут 330 днів на рік. І завдяки Рейнальдо ми знаємо, що часточку цього проміння місцеві мешканці несуть за собою крізь усе життя та щедро діляться теплом і позитивом з колегами.

У дитинстві він мріяв стати електриком.

Але вже близко 10 років життя присвятив будівельній сфері.

– Рейнальдо, що б ви хотіли побажати майбутнім мешканцям?

– Бажаю, щоб вони мали змогу обрати якісну і надійну нерухомість. У домі, якій зведено на совість будуть і затишок, і комфорт.

– Сьогодні ви маєте можливість передати вітання близьким. Кому саме?

– Передаю привіт своїй дружині. Її звуть – Любов. А також синам. Сім’я – це найголовніша цінність.

Очі здатні охопити красу всього світу і це надихає Citex Development залучати до роботи обдарованих людей, щоб створювати разом з ними нерухомість формату City+Excitement.

Новини